шо нового

Василь Махно(м. Нью-Йорк)

Я — поет перiодичної таблиці руїни

Паризький дощ

якби можна було б в Парижі прожити:
кілька днів під паризьким дощем
з пивом що пахне згорілим житом
крилом на твоєму пальті пришитім
з кам’яними сатирами й кам’яним лицем

я б може не написав паризьких віршів:
хіба для дощу чи десятьох голубів
я б під дощем простояв би — віриш?
затискаючи дощ у долоню як виграш
музику б слухав на саксі або на трубі

Читать дальше...
22:06/27.03.2015 автор: Василь Махно(м. Нью-Йорк)

Листи i повiтря

«Будь-яка зустріч чоловіка і жінки відбувається так, наче це таки перша зустріч на світі. Наче б то не було від часу Адама і Єви і до наших днів мільярди таких зустрічей. І досвід кохання не передається. Це дуже погано, але в цьому й велике щастя. Так влаштував Бог».
Данило Кіш «Лютня і шрами»

Якби не травень 2013 го, то я б не знав, що мої листи зберігаються у паперовій коробочці з цупкого паперу. Там їх не більше двадцяти, разом із листівками й фотографіями. Ще, мабуть, кілька віршів з початку 80 х. Ну, пожовклі рукописи, схожі на засохлих комах. Тобто я займаю у чужій квартирі зовсім мало місця, настільки ж мало, як і в чужому житті. Я навіть не певен, що й стільки заслужив.
Якби я хотів викласти з них мости — їх замало, якби я хотів торкатися їх повітря, як поруччя, — вони небезпечні й ненадійні, як і все, що пов’язано із пам’яттю. Пам’яттю паперу і пам’яттю повітря. Коли я їх писав, я ще вірив у їхнє призначення і вірив, що вони допоможуть. Вони допомогли, але не тоді, а тепер, коли стояти в повітрі можна лише самому.

Читать дальше...
18:19/06.03.2014 автор: Василь Махно(м. Нью-Йорк)

Боксер

Бучачеві та його боксерам присвячується

Стів ішов прямо, як справжній боксер, що пробиває собі шлях — він йшов, похитуючись, наче удар справа, або удар зліва, розгрібаючи своїми руками простір, наче риба, що пропливає між водоростей, зачіпаючи їх своїми плавниками.

Читать дальше...
14:33/06.03.2012 автор: Василь Махно(м. Нью-Йорк)

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode