шо нового

XIІI Київська міжнародна книжкова виставка
15:30/12.04.2017

Усіх шанувальників книги, любителів читання запрошує до себе XIІI Київська міжнародна книжкова виставка, яка проходитиме
20-23 квітня 2017 року  в Українському Домі  за адресою:
м. Київ, вул. Хрещатик, 2.

Київська міжнародна книжкова виставка – подія всеукраїнського масштабу, що об’єднує видавців, книгорозповсюджувачів, авторів та книголюбів.
Чотири дні поспіль відвідувачі будуть знайомитися з кращими зразками видавничої продукції вітчизняних та зарубіжних видавництв різних форм власності, а також поліграфічними та книготоргівельними підприємствами, бібліотеками та книжковими клубами, дитячими літературними журналами та газетами, електронними виданнями та спеціалізованими Інтернет-порталами, компаніями, які надають супутні послуги з рецензування та публікації друкованої продукції. На виставці широко буде представлено художню, наукову, навчальну, історичну, краєзнавчу, музичну, дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.
Відвідувачів гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, круглі столи, майстер-класи, семінари, художні автограф-сесії, відкриті дискусії з питань мистецтва книги та проблем книговидання.     
Під час виставки, традиційно, відбудеться:
Благодійна акція «Подаруй радість дитині – поділися книжкою». Кожен бажаючий має змогу стати учасником створення великої бібліотеки для дітей Сходу.     
Проведення міжнародної книжкової виставки має на меті утвердження в суспільстві престижу української книги, піднесення вітчизняної видавничої справи, налагодження співпраці між вітчизняними та зарубіжними видавцями та книгорозповсюджувачами, сприяння розвитку виставкової діяльності, посилення її впливу на науково-технічне та технологічне оновлення вітчизняного виробництва видавничої продукції, як єдиного в Україні виставкового заходу загальнодержавного рівня.
Не пропустіть яскраве свято книги на XIІІ Київській міжнародній книжковій виставці!
Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечує Державне підприємство  «Український Дім».
Інформаційне висвітлення забезпечує Державний  комітет телебачення і радіомовлення України.

Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!

Умови участі та заявки друкуйте з офіційного сайту виставки  www.bookexpo.in.ua

Виставка працює:

20 квітня - з 11.00 до 19.00
21 – 22 квітня - з 10.00 до 19.00
23 квітня -  з 10.00 до 18.00

Офіційне відкриття виставки – 20 квітня об 11.00

Заїзд на виставку 19 квітня з 15.00 до 18.00.

Виїзд з виставки 23 квітня з 18.00

рейтинг:
0
(0)
Количество просмотров: 1962 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode