шо нового

XX Міжнародний книжковий ярмарок «Зеленая волна». Двадцять років на гребені хвилі!
11:34/12.07.2016

Чекаємо усе книжкове співтовариство з 4 по 7 серпня в Одесі, на ювілейній «Зеленой волне». Центр міста в ці дні перетвориться на святковий, карнавальний книжковий простір, в великий читальний зал, в територію азартного полювання за рідкісними книгами і автографами.

Двадцять років - це, з одного боку, солідно: для масового заходу це вік вражаючий. А з іншого боку, двадцять років - молодість! Свіжість, щирість, готовність експериментувати і вбирати новий досвід. Ми змінюємося разом з мінливим світом. Але головне залишається незмінним.
Незмінними залишаються універсальність і демократичність одеського книжкового ярмарку, який відкритий всім: читачам різних поколінь з різними уподобаннями, всьому цінному, живому, цікавому, що відбувається у книговиданні та літературі.
 Незмінним залишається той факт, що всі 20 років «Зеленая волна» славиться обсягами книжкових продажів і вважається майданчиком великої книготоргівлі.
Незмінна функція «Зеленой волні» як моста, що з'єднує в літній Одесі письменників, видавців, книгорозповсюджувачів та читачів.
Незмінна наша прихильність одеським літературним традиціям, повага і любов до чудових письменників, які прославили Одесу, зберегли її в слові, в книзі.
Незмінна наша вдячність і увага до великих книг та імен світової літератури.
Такими є традиції.

А новації - це наповнення новими подіями, іменами, напрямками, учасниками, розширення смислових й просторових рамок книжкового ярмарку. І тут у нас щороку щось нове. У цьому, ювілейному році - особливо. В орбіту «Зеленой волны» включається все більше культурних інституцій міста - музеї, культурні центри, театри, клуби, літературні об'єднання, книжкові магазини.
Простір «Зеленой волны» постійно розширюється. У нинішньому році це вулиця Дерибасівська, Міський сад, Одеський літературний музей, Зелений театр, магазини «БУК» і «ГіпоКампус», «Львівська майстерня шоколаду» та інші майданчики. Весь простір поділено на зони - книжковий маркет, сцена, глядацький зал і кінозал під відкритим небом, арт-простір, майданчики творчих зустрічей і диспутів, територія дитячих свят Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури.

В ювілейній програмі «Зеленой волны»:
•    Презентації книжкових новинок і автограф-сесії
•    Творчі зустрічі
•    Літературні читання
•    Диспути
•    Інтерактивні лекції
•    Вистави, перформанси
•    Кінопокази
•    XIII книжковий конкурс «Одеса на книжкових сторінках»
•    XII конкурс «Мистецтво книги»
•    V Благодійна акція «Книги в дар» (збір книг для дитячих будинків)
•    Концертна програма

Одне з нововведень 2015 року - Книжкова ніч на Дерибасівській буде проходити і в цьому році. На одну ніч центральна вулиця міста перетвориться на романтичний нічний книжковий маркет; глядачів чекає театралізована програма, літературні марафони, виступи музикантів.

З 2012 року в рамках «Зеленой волны» проходить заключний, найяскравіший етап Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури. Цей єдиний в Україні фестиваль, цілком присвячений дитячій літературі та творчості, проводиться в Одесі протягом року, а в серпні вливається в програму «Зеленой волны».
5 серпня відбудеться підведення підсумків конкурсів IV Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури:
•    IV Міжнародного конкурсу на кращий твір для дітей «Корнійчуковська премія» серед українських та зарубіжних авторів (від 18 років)
•    V Конкурсу дитячої літературної творчості «Море талантів» (6-18 років)
•    IV Конкурсу дитячого цифрового малюнка «iParus»

Також в дні книжкового ярмарку Корнійчуковський фестиваль представить програму з дитячими книжковими святами, виставами, іграми, презентаціями нових дитячих книг і періодичних видань, і багатьом іншим.
Корнійчуковський фестиваль об'єднує всіх, хто причетний до створення дитячої книги і всіх, хто зацікавлений в її розвитку: читачів, письменників, видавців, художників, редакторів, бібліотекарів, педагогів, критиків і журналістів.
В силу всього цього, в дні «Зеленой волны» великим є запит на дитячу літературу, і вона з року в рік займає все більший обсяг серед книг, представлених на ярмарку - видавці і книгопродавці везуть хороші дитячі книги спеціально на Корнійчуковський фестиваль.

Слідкуйте за нашими новинами на сайті http://expodessa.com/books/ і на сторінках у соціальних мережах: Facebook - https://www.facebook.com/greenwaveod і Вконтакте - https://vk.com/greenwaveod!
Будемо розповідати про те, що і де чекає вас з 4 по 7 серпня в святковій книжковій Одесі. До зустрічі на XX, ювілейній «Зеленой волне» і IV Корнійчуковському фестивалі!
        
XX Одеський міжнародний книжковий ярмарок «Зеленая волна» проходить за підтримки Державного комітету телебачення і радіомовлення України, Української Асоціації видавців та книгорозповсюджувачів, Одеської міської ради, а також Асоціації по культурному і туристичному обміну Ради Європи (АСТЕ) та Одеського Дипломатичного клубу.

Генеральні партнери:

Благодійний  фонд Віктора Баранського

Благодійний фонд Віталія Саутєнкова     

Співорганізатор дитячої програми - книгарня «БУК»

Співорганізатор конкурсу «iParus» – Мережа гаджетів і аксесуарів «Цитрус»

Друзі Корнійчуковської премії:  

Генеральний медіа-партнер – Народне радіо

ТВ-партнер – А1

Медіа-партнер – 7 канал

Організатори:

Виставкова компанія «Експо-Юг-Сервіс»:
організатор книжкового ярмарку «Зеленая волна»
тел./факс: +38 (048) 777–60-68; oo@expodessa.od.ua   
      
Громадська організація «Агентство регіонального розвитку»:
організатор Одеського міжнародного Корнійчуковського фестивалю дитячої літератури; організатор програми заходів «Зеленой волны»

 

рейтинг:
0
(0)
Количество просмотров: 4684 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode