шо нового

Відбулася XIII церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху»!
16:42/31.05.2016

Протягом усього 2015 року найкращі торгові марки України вибирали 3 журі: авторитетні галузеві експерти, знаменитості та публічні люди, а також всі небайдужі споживачі, які ділилися своєю думкою й особистим досвідом, рекомендували і вказували свій найкращий вибір на FAVOR.com.ua! Найкращі з кращих були представлені публіці в званні Фаворита Успіху – 2015 на тринадцятому урочистому шоу вручення нагород.
Медаль «Фаворит Успіху – 2015»
Фавориты Успеха – 2015, панорама

У минулий четвер в Києві проходила тринадцята щорічна церемонія нагородження «Фаворитів Успіху». Фаворити були визначені за підсумками загальноукраїнського дослідження уподобань і були визнані найкращим вибором в своїх категоріях серед асортименту подібних пропозицій. Визначалися Фаворити дуже просто і прозоро — завдяки анкетуванню галузевих спеціалістів професійного журі (в якому всі експерти представлені організаторами поіменно), паралельно з Інтернет-голосуванням небайдужих споживачів на www.favor.com.ua (в ході якого, до речі, найбільш активні респонденти регулярно заохочуються призами).

Характерною рисою проекту є те, що рейтинг довіри споживачів і рекомендацій експертів складається не тільки по відношенню до торгових марок товарів та послуг, але також і серед столичних закладів, засобів масової інформації та навіть серед діячів українського шоу-бізнесу! Найкращі з кращих стали учасниками щорічної шоу-програми церемонії нагородження.

На святковому шоу виступили
Настя Петрик на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» Дует Анна-Мария на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» Група MONTANA на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015»
Настя Петрик
 Абсолютний Фаворит у категорії «Молодий талант»
Дует Анна-Марія
Фаворит Експертів у номінації «Дует року»
 
Група MONTANA
 Фаворит Експертів у номінації «Жіночий гурт року»
Шоу-балет Foresight на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» Дует RIZUPS на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» Група Люмьєр на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015»
Шоу-балет Foresight
Фаворит Експертів у номінації «Шоу-балет року»
Дует RIZUPS
Фаворит Інтернет-аудиторії у номинації «Дует року»
Група Люмьєр
Фаворит Інтернет-аудиторії у номинації «Чоловічий гурт року»
Яна Гурульова на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» Аіда Ніколайчук на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» Олена Гончарук на церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015»
Яна Гурульова
Фаворит Інтернет-аудиторії у номінації «Молодий талант року»
Аіда Ніколайчук
Фаворит Інтернет-аудиторії у номінації «Співачка року»
Олена Гончарук
оперна співачка, солістка Національної опери України

Однак, головним дійством заходу, звичайно ж, стало урочисте вручення нагород — золотих медалей «Фаворит Успіху» представникам найбільш бажаних і рекомендованих брендів українського ринку. До їх числа увійшли: будівельні бренди Śnieżka і REHAU, найкращий магазин ювелірних виробів КЮЗ і ювелірний бренд Diamond of Love. Також медаль отримали оптовий інтернет-магазин одягу Gepur, ТЦ Ocean Plaza, магазин подарунків WOW Shop, фітнес-клуби GYMMAXX, HR-агенція Sniper. Особливо серед переможців можна виділити високотехнологічний бренд ASUS, чия продукція виявилася найпопулярнішою і найрекомендованою відразу в двох категоріях: «Ноутбук» і «Планшетний ПК».

Довіра до продукту з боку лояльних клієнтів і споживачів — обов’язкова складова успіху, тому нагорода «Фаворит Успіху», як символ довіри споживачів, особливо високо цінується серед виробників безрецептурних лікарських засобів. Примітним епіздом заходу стало нагородження заспокійливого препарату Алора компанії «Нобель Ілач», який став Фаворитом Експертом в категорії «Заспокійливий та седативний препарат». Також Фаворитами були визнані ціла плеяда продуктів від фармацевтичних компаній Софарма, Астелас, Мові Хелс, Орісіл Фарм, Амальгама Люкс, Сперко, Лаб Іннотек, Ядран, Мегаком, Валартін фарма, Омега фарма, Тева та інших...

«Ми цінуємо те, що за наші продукти голосують і їх рекомендують, але куди важливіше те, що вони дійсно допомагають!» — прокоментував успішність ТМ Хелпекс і Мовекс продакт-менеджер компанії «Мові Хелс» Андрій Погребняк.

Серед торгових марок продуктів харчування право на використання знаку «Фаворит Успіху» дісталося згущенці від «Первомайського МКК», морозиву «Рудь», Арсеніївському живому квасу, службі доставки води «Аляска». Повний список отримавших нагороду і статус «Фаворит Успіху – 2015» наведено організаторами на сторінці www.favor.com.ua/favorites/.

«У своїх дослідженнях уподобань конкурс намагається охопити всі напрямки ринку народного споживання. Зараз в конкурсі представлено понад 500 номінацій, і відвідавши портал FAVOR.com.ua можна побачити у вільному доступі опубліковані рейтинги і те, що переможці є в кожній номінації! Але сьогодні ми будемо віншувати і аплодувати тим, хто не тільки став №1 в своєму напрямку діяльності, завоювавши серця і довіру споживачів, а й побажав поділитися своїм тріумфом з громадськістю!»  — зазначив у своїй привітальній промові керівник конкурсу Олексій Кузнєцов.

Зірка Нагороду отримали переможці в наступних категоріях:

ПРОДУКТЫ ПИТАНИЯ
НАПИТКИ
БЫТОВЫЕ ТОВАРЫ
ДЕКОРАТИВНАЯ КОСМЕТИКА
КОСМЕТИКА
БЕЗРЕЦЕПТУРНЫЕ ЛЕКАРСТВЕННЫЕ СРЕДСТВА
СТРОИТЕЛЬСТВО
ТЕХНИКА И ТОВАРЫ ДЛЯ ДОМА
  • ASUS — Абсолютный Фаворит Успеха в категории «Ноутбук» а также Фаворит Экспертов в категории «Планшетный ПК»
УСЛУГИ
ЖИЗНЬ ГОРОДА
КРАСОТА И ЗДОРОВЬЕ
СФЕРА ОБСЛУЖИВАНИЯ, СЛУЖБЫ ДОСТАВКИ
ШОУ-БИЗНЕС
СРЕДСТВА МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ

Фаворитами Успіху щороку стають лише найдостойніші, тому нагороди вони отримували також з рук достойних особистостей, публічних людей і знаменитостей. На церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2015» були помічені Андре Тан, оперна співачка Олена Гончарук, модельєр Вероніка Веро, шоумен Ігор Посипайко, співак Дмитро Любімов, голова конкурсу Місіс Україна Всесвіт Ірина Зайцева, теле-радіоведуча Анна Солнцева, рожевоволоса дівчинка-лялька Лиля Киш і багато інших.

Новинні сюжети на ТБ:
МаксіТВ

Перший діловий

NewsOne

Кліп Wedding.ua


На святковий захід були традиційно запрошені всі учасники Експертного і Зіркового журі конкурсу, а також найактивніші респонденти онлайн-попитувань.

Проголосуй зараз!До речі, в даний момент триває другий етап голосування за найкращі торгові марки вже поточного, 2016 року, тому поспішайте підтримати в голосуванні своїх персональних Фаворитів! Напевно у вас є улюблені торгові марки різних товарних категорій, якім ви надаєте перевагу в повсякденному виборі та які ви без коливань порекомендуєте своїм знайомим. Вибирайте в голосуванні найкращих, тих хто своєю діяльністю реально заслуговує на звання «Фаворит Успіху» та право називати себе найкращим, №1 серед подібних.

Найактивніші учасники голосування, що вказали власні уподобання в 100 або більше номінаціях, отримають запрошення на наступну XIII церемонію нагородження «Фаворитів Успіху», зможуть поринути в святкову атмосферу Успіху на наступному незабутньому шоу і на власні очі побачать лідерів України 2016 року, визнаних Фаворитами завдяки ВАШОМУ вибору!

рейтинг:
0
(0)
Количество просмотров: 5021 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode