шо нового

Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2016»
16:07/12.02.2016

Шановні Пані та Панове!

З 25 по 28 лютого в Українському Домі на Європейській площі, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик, 2, відбудеться Книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2016.
У програмі виставки - благодійний марафон-хроніка «Щоб жити. Розуміючи Київ». В рамках марафону, про минуле Києва згадуватимуть: письменник Іван Драч, акторки Ада Роговцева й Лариса Кадочнікова, телеведуча Тетяна Цимбал, президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав'ялов та інші унікальні, надзвичайно цікаві кияни.
В однойменну книгу, яка вийшла друком у видавництві «Самміт-книга», увійшли щирі історії з перших вуст від двадцяти двох найстарших киян про життя звичайних городян у різні періоди ХХ століття. 
Ініціаторами створення цього видання виступили компанія «Фармак» і
Товариство Червоного Хреста Подільського району у місті Києві. Всі кошти від продажу книги ідуть на підтримку самотніх стареньких киян.
 
Відвідувачів виставки гостинно зустрічатиме «Літературний салон», де усі зацікавлені поспілкуються як з видатними, відомими та популярними письменниками сучасності, так і з молодими талановитими початківцями на літературній ниві. В «Літературному салоні» щодня проходитимуть цікаві презентації книжкових новинок, літературні зустрічі, художні автограф-сесії.
 
Організатори виставки:
Державний комітет телебачення і радіомовлення України.
 Державне підприємство «Український дім»
 
Запрошуємо всіх бажаючих до участі у книжковій виставці!
 Умови участі та заявку друкуйте з офіційного сайту виставки www.bookexpo.in.ua

З повагою,
ТОВ «ТДС-Експо»
Тел. (044) 455-75-14

рейтинг:
0
(0)
Количество просмотров: 4568 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама


наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode