шо нового

XII церемонія нагородження «Фаворитів Успіху» найкращих брендів та зірок України
16:28/22.09.2015

На майбутньому святковому шоу будуть вручені золоті медалі «Фаворит Успіху» переможцям конкурсу — найкращим у своїх категоріях торговим маркам товарів і послуг, а також найяскравішим зіркам українського шоу-бізнесу, які заслужили найвищу оцінку в рейтингу за результатами минулорічного цілорічного всеукраїнського дослідження експертних і споживчих уподобань.

Зокрема, в ході онлайн-голосування (http://www.favor.com.ua/ru/vote/), яке проходило протягом усього 2014 року на FAVOR.com.ua, було опитано понад 35 тисяч респондентів, які висловили свою довіру до торговим маркам у понад 500 категоріях ринку товарів і послуг, столичних закладів і номінаціях шоу-бізнесу! Кращі з кращих будуть представлені на щорічному урочистому шоу «Фаворитів Успіху» для вручення нагород!

Зустрічаємо найкращі торгові марки України, які гордо демонструють знак «Фаворит Успіху» —
символ виняткової довіри споживачів і надійної рекомендації професіоналів!

  У програмі заходу

  – Привітання переможців та всіх причетних до їх визначення від організаторів та партнерів конкурсу з дослідження громадських уподобань, представників маркетингової дослідницької компанії InMind і Київського міжнародного інституту соціології (КМІС).

  – Торжественное вручение наград победителям, «Фаворитам Успеха – 2014»
Серед переможців, що отримують нагороди будуть представники таких галузей ринку як Продукти харчування, Косметика, Безрецептурні лікарські засоби, Заклади столиці, Фінансові та консалтингові послуги, ЗМІ, і звичайно ж переможці блоку номінацій «Шоу-бізнес» (http://www.favor.com.ua/ru/vote/showbiz/)!

  – Шоу-програма з виступами молодих зірок української сцени, які стали переможцями відкритого на FAVOR.com.ua рейтингу завдяки гарячій підтримці своїх шанувальників.

  – ... а також сюрпризи, лотерея з розіграшами подарунків (для участі в лотереї гостям необхідно мати при собі візитку) і море позитивного настрою в атмосфері Успіху!

Церемонія нагородження транслюватиметься згодом на телеканалі Максі-ТВ і на youtube-каналі (https://www.youtube.com/user/favsuccess/) конкурсу.
 

Деталі заходу будуть оновлюватися, стежте за подальшими анонсами в соц. мережах:

На церемонію нагородження запрошуються почесні гості: шановні Експерти-професіонали (http://www.favor.com.ua/ru/jury/experts/), які сприяли визначенню найбільш якісних товарів і послуг, учасники зіркового Журі Успішних Людей (http://www.favor.com.ua/ru/jury/celebrities/), а також представники партнерських ЗМІ.

Крім того, традиційно запрошуються найактивніши в 2014 році учасники всеукраїнського онлайн-голосування, які вказували свої уподобання в максимально можливій кількості номінацій конкурсу. (За умовами акції, запрошення отримають учасники опитувань конкурсу, хто проголосував в 100 або більше номінаціях конкурсу, чиє ім’я користувача зафіксовано на дошці пошани (http://www.favor.com.ua/ru/jury/honorboard/) порталу FAVOR.com.ua.) Вказуйте свої власні уподобання в голосуванні (http://www.favor.com.ua/ru/vote/) конкурсу «Фаворити Успіху» і вигравайте квитки на майбутні заходи!

 Коротка довідка

Конкурс торгових марок «Фаворити Успіху» з 2003 року проводить щорічні рейтингові дослідження з метою визначення найкращих, найбільш затребуваних торгових марок товарів та послуг, а також найбільш яскравих представників вітчизняного шоу-бізнесу. У публічному рейтингу беруть участь всі без винятку торгові марки, що офіційно присутні на ринку у відповідних категоріях свого профілю.

Переможці конкурсу визначаються за підсумками народного голосування, за участю трьох респондентських груп: Експертного Журі (професійних галузевих фахівців свого профілю, представлених поіменно), Журі Успішних Людей (публічних і відомих людей України, знаменитостей) та безпосередніх споживачів, які вказують свої персональні уподобання, діляться думками, особистим досвідом і рекомендаціями в Інтернеті на FAVOR.com.ua.

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Фаворити Успіху» — щорічна святкова подія з традиційною яскравою шоу-програмою за участю зірок української сцени, розіграшами призів та масою інших інтриг і сюрпризів. Церемонія нагородження транслюється на телебаченні та в Інтернеті.

————————————

  – Детальніше про методику досліджень та визначення переможців конкурсу... (http://www.favor.com.ua/ru/method/)

  – Історія конкурсу... (http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A4%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%82%...)

З питань акредитації представників ЗМІ звертайтесь до організаторів.
Номери телефонів: (044) 592-82-67, 592-82-68, E-mail: awarding2014favor.com.ua.

Також нагадуємо про те, що вже зараз триває голосування (http://www.favor.com.ua/ru/vote/) за найкращі торгові марки вже поточного 2015 року! Поспішайте підтримати своїх Фаворитів! Найактивніші учасники онлайн-опитування обов’язково отримають запрошення на наступну церемонію нагородження за результатами 2015 року, де зможуть зануритись у святкову атмосферу Успіху, своїми очима побачити лідерів українського ринку, що заслуговують звання «Фаворитів Успіху» завдяки високій оцінці громадськості та ВАШОМУ вибору!

рейтинг:
0
(0)
Количество просмотров: 4741 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode