шо нового

Вирішальний етап
18:16/25.09.2012

Конкурс торгових марок Фаворити Успіху готується до визначення лідерів українського ринку 2012 року. В Україні фаворити споживчої довіри визначатиметься вже в 10-е. Найкращі торгові марки товарів та послуг визначаються за сукупною оцінкою авторитетних експертів, знаменитостей та публічних людей, а також і завдяки думки небайдужих споживачів, які голосують за свої улюблені торгові марки і за улюблених зірок української сцени на порталі www.favor.com.ua.

Публічне громадське голосування здійснюється у 4 етапи, щоквартально обнулюючись для того, щоб в кінці року дозволити скласти сукупний рейтинг і визначити, які торгові марки товарів та послуг були найбажаніші українцями, і рекомендувалися українцями більше за інші, виявившись найуспішнішими брендами 2012 року.
Наприкінці вересня завершується черговий щоквартальний етап, який, ймовірно вже дозволить визначити лідерів у більшості категорій рейтингу «Фаворити Успіху»:
«Початок осені зазвичай є вирішальним етапом конкурсу, — саме зараз, з осіннім сплеском ділової активності визначються імена Фаворитів. Споживчі смаки вже сформувалися, ми бачимо картину першого півріччя, і зазвичай до кінця року ситуація не може істотно змінитися: навряд-чи рейтинги четвертого кварталу кардинально вплинуть на картину, що склалася в попередніх трьох, і лише підтвердять її.» — коментує Олексій Кузнєцов, керуючий партнер та координатор конкурсу «Фаворити Успіху», — «...так відбувається зазвичай. Але, особисто у мене є суб’єктивне предчуття, що нинішня осінь 2012 року може піднести несподівані сюрпризи. Як відомо, суспільні настрої, в тому числі і споживчі, нерозривно пов’язані із загальною фінансовою і політичною ситуацією в країні, достатньо згадати 2008 і 2004 роки, і то як різко змінювалася динаміка уподобань у кризові та переломні періоди. Як би там не було, вивчення споживчих уподобань на протязі різних часових відрізків — саме те, чим ми займаємося, і ми уважно будемо відстежувати ситуацію й надалі, інформуючи громадскість про найкращи пропозиції, що дійсно варті довіри.»
У голосуванні конкурсу може взяти участь кожен бажаючий. Для цього потрібно відвідати сторінку http://www.favor.com.ua/vote/ та вказати на власні уподобання в будь-який з 500 номінацій конкурсу, кожна з яких відповідає певній категорії товарів чи послуг.
________________________________________

Крім того, традиційно восени конкурс «Фаворити Успіху» розпочинає опитування Експертного Журі. Напевно серед користувачів сайту знайдеться чимало досвідчених фахівців різних галузей та знавців товарів і послуг, чия професійна діяльність дозволяє оцінити якість продукції та послуг не тільки з точки зору споживача, але й як експерта-професіонала.
Організатори конкурсу раді запросити до складу поважного журі незалежних експертів, які своїм професіоналізмом і добрим іменем гарантують якісну й незаангажовану оцінку конкурсантів. Подати заявку на участь у голосуванні у складі Експертної Журі можна за посиланням http://expert.favor.com.ua.

рейтинг:
5
(1)
Количество просмотров: 26775 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode


На выгодных условиях вывоз мусора из квартиры по низкой цене.