шо нового

Власні розваги
18:06/24.05.2012

 "ВЛАСНІ РОЗВАГИ" - серія нотних видань, присвячена музикантам та виконавцям для гри на фортепіано. Перше видання світ побачив у 2010 році. Випускається з ініціативи авторської редакції МедіаПіар Україна, друкується видавництвом "Підручники та посібники." На сторінках видань виконавець знаходить нові музичні шляхи.

 
Шанувальники джазу, наш світ сповнений численною кількістю музичних напрямків. Суміш одних в результаті дає нові, а наступні утворюють похідні від попередніх. Один із таких напрямків займає джаз. Його слухають усі, він звучить скрізь, всіма цінується його щирість, драйв і вільна майстерність, що дає неймовірні відчуття. Джаз впливає на всі музичні форми, об'єднує стилі та напрямки, відображає суть творчого процесу вдало і незалежно – будь це мистецтво, бізнес або повсякденне життя в реальному часі, вже…
 

Вийшовши за власні межі, джаз виявився здатним органічно увібрати в себе елементи музичної культури будь-якої нації, будь-якого народу світу, відображаючи внутрішню суть людства – єдність. Заміна тональностей, довільні гармонічні та ритмічні відхилення, зображення утворюють викривлену форму кожної композиції. "Джаз. Обробки українських мелодій та імпровізації для фортепіано" - свого роду експеримент, власна розвага, яка спершу визначається виконавцем, а потім смаками та уподобаннями слухача.

http://valerynifontov.com


рейтинг:
5
(1)
Количество просмотров: 20953 перепост!

комментариев: 1

  • автор: Олекса
  • e-mail: nfntv@lisn.ru

Цікаво, а де можливо послухати виконання цих творів?

опубликовано: 17:22/23.02.2013
Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode