шо нового

Музи не мовчать
16:42/28.08.2014

анонс

 

 

Поетичний вечір “Музи не мовчать”

Київ

31 серпня

22:00, неділя

Арома Еспресо Бар,

вул Жилянська, 75
Учасники: 
Катерина Бабкіна, Оксана Забужко, Ігор Померанцев

В останній день літа – українська поезія в рамках проекту “ВІРШІ ВНОЧІ” розрадить і надихне на різні речі. Захід відбувається у рамках Поетичного туру міжнародного фетсивалю MERIDIAN CZERNOWITZ: Австрія – Україна – Польща – Чехія – Німеччина , який, зважаючи на війну, що триває в Україні, покликаний стати дискусійним майданчиком для відомих поетів, перекладачів і митців з Австрії, Швейцарії, Німеччини, Франції, Польщі, Данії, Ізраїлю та України, а також інтелектуалів, журналістів і публіки. Він має на меті донесення важливих меседжів – об’єднання, діалогу, примирення, загального європейського простору – культурного і ментального, формування цілісного українського суспільства – від сходу до заходу, від півдня до півночі України. Гасло поетичного туру: «Музи не мовчать».

О 20.00 в тій же локації читанням передуватиме презентація книжки Ігоря Померанцева "Вільний простір", перекладач - Діана Клочко.

Всі кошти, зібрані впродовж заходів формату “Вірші вночі” передаються фонду “Таблеточками”, що опікується дітьми, котрі перебувають на лікуванні в онкогематологічному відділенні лікарні Охматдит.

 

 

 

рейтинг:
5
(1)
Количество просмотров: 13407 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode