шо нового

Другий етап голосування конкурсу «Фаворити Успіху»
17:48/20.04.2012

У квітні на FAVOR.com.ua розпочався другий етап народного голосування за кращі товари та послуги України 2012 року!

Тим, хто вже брав участь у щорічному визначенні «Фаворитів Успіху», відомо, що конкурс розділений на чотири етапи, рівних чотирьом календарним кварталам. А це означає, що з квітня кожен може проголосувати за свої улюблені торгові марки з чистого листа. Також підтримки своїх шанувальників потребують і ваші улюблені виконавці української сцени, в блоці номінацій «шоу-бізнес».

Сумарний бал, отриманий учасниками конкурсу у другому календарному кварталі, додається до балу першого кварталу. Тому стало набагато цікавіше не тільки голосувати, а й переглядати поточні результати, спостерігаючи за тим, як конкурсанти, що отримують чергову порцію вашої підтримки, обганяють у рейтингу фаворитів попереднього етапу опитування. А переможці конкурсу, «Фаворити Успіху – 2012», будуть визначені за підсумковою середньоарифметичною оцінкою, отриманою у всіх чотирьох календарних кварталах!
Рейтинг конкурсу «Фаворити Успіху» відкритий для всіх, завжди публічний і загальнодоступний. Переможці визначаються завдяки вашій особистій довірі та вкладу в визнання їхнього успіху! Якщо якось ви зіткнетеся з вибором товару або послуги, будете в невпевненості, який саме торгової марки слід віддати свою перевагу, — просто перегляньте результати конкурсу, щоби побачити якою торговою маркою довіряють більше за всіх, і сміливо вибирайте саме її!
Паралельно з проведенням опитувань, організатори конкурсу готуються до церемонії нагородження «Фаворитів Успіху – 2011», яка незабаром відбудеться в концерт-холі «Арена». За доброю традицією, на церемонію нагородження запрошуються найбільш активні учасники голосування, а також шановні Експерти та обожнені Знаменитості з Журі Успішних Людей. Про деталі проведення урочистої церемонії читайте на FAVOR.com.ua та офіційних сторінках конкурсу в соц. мережах.
рейтинг:
0
(0)
Количество просмотров: 21019 перепост!

комментариев: 0

Введите код с картинки
Image CAPTCHA

реклама

наши проекты

наши партнеры


теги

Купить сейчас

qrcode