Форумы портала

Хуй його знає!

Сашко Завара
  • автор: Сашко Завара
  • e-mail: stop2shit@rambler.ru

Санчес завжди купляв хотдоги у однієї й тієї самої жінки. Її павільйон з наїдками був розташований як раз коло магазину, у якому Санчес працював. Жінка-продавець, яка завжди обслуговувала клієнтів, мала звичайний вигляд: дешевий і охайний одяг, заплетене у косу фарбоване у рудий колір волосся і сині очі, сповнені глобальною безнадійністю. Вона давно впізнавала юнака і знала всі його смаки. А тому починала готувати хотдог, як тільки помічала, що він до неї наближається.
Колись давно смаки Санчеса стали для неї справжнім відкриттям. Справа у тому, що юнак любив хотдоги у незвичному для пересічних людей вигляді: на американський манер. Булка, підсмажена сосиска, кетчуп, трохи майонезу і трохи гірчиці. Ніякої капусти, моркви, буряків і ще хтозна якої гидоти, яку продавці зазвичай кладуть в середину булки.
Через дивний смак щодо хотдогів, колеги потайки називали Санчеса – «Джек Восьмьоркін – амєріканєц».

Одного разу за прилавком павільйону, замість понурої особи з безнадійністю в очах, молодик побачив симпатичну дівчину. Вона мала портретну схожість з жінкою-продавцем і, сидячи за столом, читала якийсь глянцевий журнал.
«Мабуть дочка», - подумав Санчес і поклав гроші на тарелю.
- Мені, будь-ласка, хотдог, - сказав він. - Але без капусти, моркви і без всього іншого. Тільки булка, сосиска, кетчуп, майонез і трохи гірчиці.
- Як капусти нетреба? - Щиро здивувалася незнайомка.
- Будь-ласка, лише булку і сосиску.
Тієї ж миті дівчина відірвала погляд від прилавка і їхні очі зустрілися…
Взявши гарячий хотдог, парубок буркнув «дякую» і пішов геть, однак вже за кілька кроків він став і озирнувся. Вони знову зустрілися очима і зніяковіли. Їхні погляди, наче звірята, розбіглися у різні боки.

«Чому вона на мене так дивилася? - думав юнак протягом дня, відчуваючи за себе гордість. - А що, ще можемо!»
«Господи боже, як він на мене глянув, - думала дівчина, - а потім озирнувся, коли пішов. А він гарненький…».

Наступного дня Санчес відчув голод раніше звичайного і пішов за хотдогом, коли сонце ще й не думало наближуватись до зеніту. Коло павільйону юнак навмисно начепив маску безтурботності і зневаги, і тільки скоса поглядав у бік дівчини.
Картина купівлі хотдога відучора майже не змінилася. Все сталося так само: Санчес озирнувся і їхні погляди знову зустрілися. Але цього разу вони удвох почервоніли. Парубок зробив вигляд, що вишукує когось у натовпі, а дівчина швидко почала шукати щось під прилавком.

«Ця красуня закохалася у мене з першого погляду», - думав юнак того дня і подумки розправляв свій чималенький павичевий хвіст.
«Та він закоханий у мене! О це так! - думала дівчина. - Подружці розповім, вона впаде від заздрощів. Цікаво, а коли почне знайомитись?».

Тиждень потому вони пішли на побачення, а ще через кілька днів пили каву у Санчеса на кухні. Перед цим молодик цілий день прибирав лахи і відмивав квартиру від бруду.

«Вона, звісно, нічогенька, ба навіть більше. Та й стан у неї – ого-го, - думав парубок. – Але з нею нуднувато… Хоча, вона мене кохає, і це комфортно».
Ти не повіриш, читачу, але думки дівчини рухалися у тому ж напрямку.
«Ну, не зовсім те, чого бажалося б, а так досить нічогенький. Усім знайомим подобається, а подружка – та взагалі його з’їла б, - думала вона. – А ще він у мене закоханий, прикольно. Хай краще він мене кохає, ніж я його…».

Їх перший секс стався тієї самої ночі. І парубок, і дівчина, вони дурними не були, а тому спільно демонстрували вміння, пристрасть і емоції у прелюдіях і всіх основних діях. О, ніч у них була чарівною.

Кілька місяців потому дівчина дізналася, що завагітніла. Згодом було весілля, дві сотні гостей, весільна подорож і, звичайно, народження дитини.

І знаєш що, читачу, вимкни свій скепсис, бо я хочу сказати, що живуть вони нормально. Спокійно, як і більшість. Літом відпочивають у Криму, а взимку катаються на лижах у Закарпатті. У їхньому гаражі «майже нова» іномарка, а у вітальні стоїть чимала плазма і домашній кінотеатр. Холодильник набитий продуктами, а кілька днів тому вони купили новий кондиціонер.
Хуй його знає!

опубликовано: 13:48/20.12.2012
ckpunka
  • автор: ckpunka
  • e-mail: skripka_m@mail.ru

ахах, занятно!

опубликовано: 00:32/04.10.2013
Введите код с картинки
Image CAPTCHA